Drodzy Pacjenci!

Prosimy o umawianie wizyt telefonicznie i nie przychodzenie do gabinetu bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego z rejestracją.
Ułatwi to nam wszystkim organizację pracy gabinetu i nie spowoduje opóźnień w przyjęciach oraz kolejek pod gabinetem.

Po wejściu do gabinetu na umówioną godzinę wizyty będzie Państwu zmierzona temperatura ciała i zostaną Państwo poproszeni o zdezynfekowanie dłoni.
Jeśli mierzona temperatura wskaże powyżej 37°C to Państwa wizyta zostanie odwołana.

Prosimy o niezgłaszanie się na wizytę i wcześniejsze jej odwołanie, jeżeli wystąpią u Państwa objawy wskazujące na infekcję,
tj. gorączka, kaszel, duszność/trudności w oddychaniu, ból głowy, bóle mięśniowe często połączone ze zmęczeniem,
ból gardła, wymioty, biegunka, nagła utrata węchu lub smaku, objawy zapalenia spojówek.

Prosimy o niezgłaszanie się na wizytę i wcześniejsze jej odwołanie, jeżeli mieli Państwo kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 (CoVid-19)
lub podejrzewają Państwo, że mogli mieć taki kontakt.

Prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

  • wejście do gabinetu w maseczce ochronnej, która zasłania usta o nos;
  • dezynfekcja dłoni po wejściu do gabinetu – dozownik znajduję przed okienkiem rejestracji;
  • osoby, które ukończyły 18 lat przychodzą na wizytę bez osób towarzyszących;
  • osoby niepełnoletnie przychodzą tylko z jednym opiekunem dorosłym;
  • przychodzenie maksymalnie 5 minut przed wyznaczoną godziną wizyty, chyba, że zostaną Państwo poproszeni o przyjście wcześniej;
  • jeśli w poczekalni będzie przebywała maksymalna liczba osób, będą Państwo poproszeni o zaczekanie na zewnątrz gabinetu.

Dbajmy o siebie nawzajem!

Opinie naszych pacjentów

6 sierpnia 2020, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor nie wiem czy jest lepszym specjalistą, czy jeszcze lepszym człowiekiem. Lubi ludzi i lubi im pomagać. Ciepła, mądra, doświadczona, skromna.

Ewelina

5 lutego 2019, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor wszystko określiła jasno oraz postawiła mnie przed faktami, które wiążą się z założeniem aparatu ort. stałego. Polecam Panią Reginę wszystkim jest bardzo miła, lubi sobie pożartować, ale jak wyżej wspomniałem jasno wszystko określa.

Kuba M.

27 grudnia 2018, źródło: Facebook A ja uwielbiam za wszystko. Fantastyczne podejście do pacjenta... uważam, że Pani Regina jest stomatologiem z powołania... ja Panią kocham ❤️❤️❤️

Emilia Anna J.

18 grudnia 2018 Uwielbiam. Świetne Panie doktor i pomoce dentystyczne. Jesteśmy z mężem zadowoleni i leczymy ząbki po kolei, robimy aparaty. Naprawdę placówka godna polecenia.

Jola

9 grudnia 2018 Dr Regina Pisowłocka jest ortodontką z powołania i profesjonalistką, w każdym tego słowa znaczeniu. Asystentki, a szczególnie Kasia i Edyta są bardzo miłe, pomocne i cierpliwe. Gabinet przepiękny, bardzo dobrze wyposażony, a czas oczekiwania na wizytę umilają przepiękne fotografie w wykonaniu dr Reginy P. Serdecznie polecam Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka ????

Sylwia Ewa Katarzyna I.

2 grudnia 2018, źródło: Facebook Great Technicians! Would visit again. Good with children!

Brenda Sh.

27 października 2015, źródło: znanylekarz.pl Bardzo dobra Pani doktor, ma świetne podejście zwłaszcza do najmłodszych dzieci, dziś moja córcia dostała od niej buziaka w czółko :)

Karolina Justyna

phone