Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej zostało założone przez dr Reginę Pisowłocką ponad 30 lat temu.

Wspólnie z dr Martą Pisowłocką dbają o uśmiechy tysięcy Pacjentów. 

Naszą główną siedzibą jest gabinet w centrum Olsztyna, ale oferujemy też leczenie w Barczewie. W obu lokalizacjach znajdą Państwo pełen zakres usług ortodontycznych i stomatologicznych. Każda z tych placówek jest wyposażona w pracownię rentgenowską, co pozwala na wykonanie badań diagnostycznych już przy pierwszej wizycie konsultacyjnej.

Zapewniamy kompleksową obsługę Pacjentów w zakresie leczenia – od szeroko pojętej profilaktyki, poprzez diagnostykę aż po skomplikowane zabiegi stomatologiczne i chirurgiczne. Leczymy Pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i wprowadzamy innowacyjne, bardziej skuteczne i bezbolesne metody leczenia. Uczestniczymy w wielu kursach, konferencjach i szkoleniach stomatologicznych.

Nieustannie podążamy za rozwojem ortodoncji. Współpracując z chirurgami, prowadzimy pacjentów ortognatycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby wysoka jakość leczenia zawsze szła w parze z rodzinną i miłą atmosferą. Udało nam się zbudować zespół specjalistów, dzięki którym z powodzeniem realizujemy naszą misję.

Każdy uśmiechnięty Pacjent uświadamia nas o wyjątkowości naszej profesji, do której podchodzimy z pasją, ogromnym szacunkiem i zaangażowaniem.

Opinie naszych pacjentów

6 sierpnia 2020, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor nie wiem czy jest lepszym specjalistą, czy jeszcze lepszym człowiekiem. Lubi ludzi i lubi im pomagać. Ciepła, mądra, doświadczona, skromna.

Ewelina

5 lutego 2019, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor wszystko określiła jasno oraz postawiła mnie przed faktami, które wiążą się z założeniem aparatu ort. stałego. Polecam Panią Reginę wszystkim jest bardzo miła, lubi sobie pożartować, ale jak wyżej wspomniałem jasno wszystko określa.

Kuba M.

27 grudnia 2018, źródło: Facebook A ja uwielbiam za wszystko. Fantastyczne podejście do pacjenta... uważam, że Pani Regina jest stomatologiem z powołania... ja Panią kocham ❤️❤️❤️

Emilia Anna J.

18 grudnia 2018 Uwielbiam. Świetne Panie doktor i pomoce dentystyczne. Jesteśmy z mężem zadowoleni i leczymy ząbki po kolei, robimy aparaty. Naprawdę placówka godna polecenia.

Jola

9 grudnia 2018 Dr Regina Pisowłocka jest ortodontką z powołania i profesjonalistką, w każdym tego słowa znaczeniu. Asystentki, a szczególnie Kasia i Edyta są bardzo miłe, pomocne i cierpliwe. Gabinet przepiękny, bardzo dobrze wyposażony, a czas oczekiwania na wizytę umilają przepiękne fotografie w wykonaniu dr Reginy P. Serdecznie polecam Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka ????

Sylwia Ewa Katarzyna I.

2 grudnia 2018, źródło: Facebook Great Technicians! Would visit again. Good with children!

Brenda Sh.

27 października 2015, źródło: znanylekarz.pl Bardzo dobra Pani doktor, ma świetne podejście zwłaszcza do najmłodszych dzieci, dziś moja córcia dostała od niej buziaka w czółko :)

Karolina Justyna

phone