Zalecenia w czasie pandemii COVID-19

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM BARDZO PROSIMY NASZYCH PACJENTÓW, ŻEBY DLA ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA SWOJEGO, INNYCH PACJENTÓW ORAZ PERSONELU MEDYCZNEGO OGRANICZYLI ILOŚĆ OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W POCZEKALNI DO NIEZBĘDNEGO MINIMUM.

OSOBY Z CECHAMI INFEKCJI, PO KONTAKCIE Z OSOBAMI ZAKAŻONYMI COVID-19, PROSZONE SĄ O NIE PRZYCHODZENIE DO GABINETU
– TYLKO KONTAKT TELEFONICZNY.
PAMIĘTAJMY O NOSZENIU MASECZKI, MYCIU RĄK PRZEZ CO NAJMNIEJ 30 SEKUND, DEZYNFEKCJI RĄK PO WEJŚCIU DO BUDYNKU GABINETU, UNIKANIU KONTAKTU Z CHORYMI, OGRANICZENIU PORUSZANIA SIĘ W WIĘKSZYCH SKUPISKACH LUDZI – ZACHOWAJ 1,5 – 2 M ODLEGŁOŚCI.

JESTEŚ PRZEZIĘBIONY, BYŁEŚ W KRAJU O WYSOKIM RYZYKU ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO – NIE WYCHODŹ Z DOMU I NIE ZARAŻAJ INNYCH!

https://www.gov.pl/web/koronawirus

https://youtu.be/mby601Z_0RY

Opinie naszych pacjentów

6 sierpnia 2020, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor nie wiem czy jest lepszym specjalistą, czy jeszcze lepszym człowiekiem. Lubi ludzi i lubi im pomagać. Ciepła, mądra, doświadczona, skromna.

Ewelina

5 lutego 2019, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor wszystko określiła jasno oraz postawiła mnie przed faktami, które wiążą się z założeniem aparatu ort. stałego. Polecam Panią Reginę wszystkim jest bardzo miła, lubi sobie pożartować, ale jak wyżej wspomniałem jasno wszystko określa.

Kuba M.

27 grudnia 2018, źródło: Facebook A ja uwielbiam za wszystko. Fantastyczne podejście do pacjenta... uważam, że Pani Regina jest stomatologiem z powołania... ja Panią kocham ❤️❤️❤️

Emilia Anna J.

18 grudnia 2018 Uwielbiam. Świetne Panie doktor i pomoce dentystyczne. Jesteśmy z mężem zadowoleni i leczymy ząbki po kolei, robimy aparaty. Naprawdę placówka godna polecenia.

Jola

9 grudnia 2018 Dr Regina Pisowłocka jest ortodontką z powołania i profesjonalistką, w każdym tego słowa znaczeniu. Asystentki, a szczególnie Kasia i Edyta są bardzo miłe, pomocne i cierpliwe. Gabinet przepiękny, bardzo dobrze wyposażony, a czas oczekiwania na wizytę umilają przepiękne fotografie w wykonaniu dr Reginy P. Serdecznie polecam Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka ????

Sylwia Ewa Katarzyna I.

2 grudnia 2018, źródło: Facebook Great Technicians! Would visit again. Good with children!

Brenda Sh.

27 października 2015, źródło: znanylekarz.pl Bardzo dobra Pani doktor, ma świetne podejście zwłaszcza do najmłodszych dzieci, dziś moja córcia dostała od niej buziaka w czółko :)

Karolina Justyna

phone