Zmień swój uśmiech z najbardziej zaawansowanym systemem nakładek na świecie.

 

 

 

Leczenie nakładkowe jest nowoczesną metodą prostowania zębów. To idealne rozwiązanie dla osób, które wymagają stosownego leczenia ortodontycznego, ale nie chcą zakładać metalowych zamków. W metodzie tej prostowanie zębów odbywa się z zastosowaniem zestawu zaprojektowanych specjalnie dla konkretnego pacjenta nakładek (alignerów). Nakładki są przezroczyste, przez co niemal niewidoczne. Można swobodnie śmiać się, rozmawiać, a obecność nakładek jest trudno dostrzegalna przez inne osoby. To znacznie zwiększa komfort wielu pacjentów, którzy poddali się leczeniu ortodontycznemu.

Koszt leczenia określany jest indywidualnie na podstawie Twoich szczególnych potrzeb, z uwzględnieniem długości leczenia i rodzaju wad wymagających korekty.

Serdecznie zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu.

Opinie naszych pacjentów

6 sierpnia 2020, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor nie wiem czy jest lepszym specjalistą, czy jeszcze lepszym człowiekiem. Lubi ludzi i lubi im pomagać. Ciepła, mądra, doświadczona, skromna.

Ewelina

5 lutego 2019, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor wszystko określiła jasno oraz postawiła mnie przed faktami, które wiążą się z założeniem aparatu ort. stałego. Polecam Panią Reginę wszystkim jest bardzo miła, lubi sobie pożartować, ale jak wyżej wspomniałem jasno wszystko określa.

Kuba M.

27 grudnia 2018, źródło: Facebook A ja uwielbiam za wszystko. Fantastyczne podejście do pacjenta... uważam, że Pani Regina jest stomatologiem z powołania... ja Panią kocham ❤️❤️❤️

Emilia Anna J.

18 grudnia 2018 Uwielbiam. Świetne Panie doktor i pomoce dentystyczne. Jesteśmy z mężem zadowoleni i leczymy ząbki po kolei, robimy aparaty. Naprawdę placówka godna polecenia.

Jola

9 grudnia 2018 Dr Regina Pisowłocka jest ortodontką z powołania i profesjonalistką, w każdym tego słowa znaczeniu. Asystentki, a szczególnie Kasia i Edyta są bardzo miłe, pomocne i cierpliwe. Gabinet przepiękny, bardzo dobrze wyposażony, a czas oczekiwania na wizytę umilają przepiękne fotografie w wykonaniu dr Reginy P. Serdecznie polecam Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka ????

Sylwia Ewa Katarzyna I.

2 grudnia 2018, źródło: Facebook Great Technicians! Would visit again. Good with children!

Brenda Sh.

27 października 2015, źródło: znanylekarz.pl Bardzo dobra Pani doktor, ma świetne podejście zwłaszcza do najmłodszych dzieci, dziś moja córcia dostała od niej buziaka w czółko :)

Karolina Justyna

phone