Zmień swój uśmiech z najbardziej zaawansowanym systemem nakładek na świecie.

 

Niewidoczny aparat na zęby INVISALIGN

 

 

Invisalign jest nowoczesną metodą prostowania zębów. To idealne rozwiązanie dla osób, które wymagają stosownego leczenia ortodontycznego, ale nie chcą zakładać metalowych zamków. W metodzie tej prostowanie zębów odbywa się z zastosowaniem zestawu zaprojektowanych specjalnie dla konkretnego pacjenta nakładek (alignerów). Nakładki są przezroczyste, przez co niemal niewidoczne. Można swobodnie śmiać się, jeść, rozmawiać, a obecność nakładek jest trudno dostrzegalna przez inne osoby. To znacznie zwiększa komfort wielu pacjentów, którzy poddali się leczenia ortodontycznego.

Koszt leczenia określany jest indywidualnie na podstawie Twoich szczególnych potrzeb, z uwzględnieniem długości leczenia i rodzaju wad wymagających korekty.

Serdecznie zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu.

Opinie naszych pacjentów

6 sierpnia 2020, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor nie wiem czy jest lepszym specjalistą, czy jeszcze lepszym człowiekiem. Lubi ludzi i lubi im pomagać. Ciepła, mądra, doświadczona, skromna.

Ewelina

5 lutego 2019, źródło: znanylekarz.pl Pani doktor wszystko określiła jasno oraz postawiła mnie przed faktami, które wiążą się z założeniem aparatu ort. stałego. Polecam Panią Reginę wszystkim jest bardzo miła, lubi sobie pożartować, ale jak wyżej wspomniałem jasno wszystko określa.

Kuba M.

27 grudnia 2018, źródło: Facebook A ja uwielbiam za wszystko. Fantastyczne podejście do pacjenta... uważam, że Pani Regina jest stomatologiem z powołania... ja Panią kocham ❤️❤️❤️

Emilia Anna J.

18 grudnia 2018 Uwielbiam. Świetne Panie doktor i pomoce dentystyczne. Jesteśmy z mężem zadowoleni i leczymy ząbki po kolei, robimy aparaty. Naprawdę placówka godna polecenia.

Jola

9 grudnia 2018 Dr Regina Pisowłocka jest ortodontką z powołania i profesjonalistką, w każdym tego słowa znaczeniu. Asystentki, a szczególnie Kasia i Edyta są bardzo miłe, pomocne i cierpliwe. Gabinet przepiękny, bardzo dobrze wyposażony, a czas oczekiwania na wizytę umilają przepiękne fotografie w wykonaniu dr Reginy P. Serdecznie polecam Centrum Ortodoncji i Stomatologii Estetycznej Regina Pisowłocka ????

Sylwia Ewa Katarzyna I.

2 grudnia 2018, źródło: Facebook Great Technicians! Would visit again. Good with children!

Brenda Sh.

27 października 2015, źródło: znanylekarz.pl Bardzo dobra Pani doktor, ma świetne podejście zwłaszcza do najmłodszych dzieci, dziś moja córcia dostała od niej buziaka w czółko :)

Karolina Justyna

phone